abskolanis=>ppskolanis team-forum.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alumni

Ići dole

Alumni Empty Alumni

Počalji od Admin 31.08.11 10:13

Alumni Ppskol11
Svi koji su maturirali u ADMINISTRATIVNO-BIROTEHNIČKOJ ŠKOLI u Nišu i koji će maturirati u PRAVNO-POSLOVNOJ ŠKOLI NIŠ mogu i dalje na ovim stranicama da nastave druženje sa svojom školom i školskim drugovimaAlumni _her110

ZAŠTO DA SARAĐUJEM SA ŠKOLOM, KAKO DA OSTVARIM TU SARADNJU I ŠTA IMAM JA OD TOGA su neka uvek AKTUELNA pitanja.

Za uspešan biznis su neophodni kontakti.
Ima li bolje baze za kontakte od veze sa školskim drugovima? - poznanstva za ceo život najmanje 23 školska druga iz odeljenja, pa svaki njihov poznanik može postati vaš poslovni saradnik...

Aktivnim učešćem ŠKOLE u povezivanju svih učenika škole, nekom vrstom organizovanja i okupljanja oko ŠKOLE kao matice mogu da se stvore značajne mogućnosti za saradnju, upoznavanje i delovanje...

Ko treba da pokrene ta okupljanja? Verovatno direktor škole ili neko iz njegovog tima, ali i sami bivši učenici škole...

Pravno-poslovna škola Niš je član projekta Regionalni Centri Kompetencije ReCeKo gde se insistira na tome da stručne škole svoje obrazovne profile usmere ka lokalnim i regionalnim potrebama.

Škola i sada sarađuje sa bivšim učenicima tako što bivši učenici vrše razna istraživanja i seminare za svoje fakultetske potrebe ili angažuju učenike škole u akcijama humanitarnog karaktera ali sve to može da bude mnogo organizovanije i na širem nivou!

Ideja samo čeka da bude ostvarena - pitanje je jesmo li spremni za to?

Pitate šta smo mi uradili?

Već 4 godine postoji blog škole sa oko 20 000 poseta, abskolanis, od 2007. objavili smo oko 100 video klipova koji ilustruju rad u školi (preko 20 000 gledanja) na YouTube, objavili 64 dokumenta iz oblasti dešavanja i rada škole Scribd ( Total Reads 79,664)...

Mnogi se interesuju za rad i postignuća škole, možda je vreme da se krene u ozbiljniju akciju povezivanja bivših, sadašnjih i budućih učenika...

Alumni Alumni10
Admin
Admin
Info
Info

Broj poruka : 69
Datum upisa : 19.10.2007

https://abskolanis.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu